Luka, niegdyś żyła sama, teraz chce mieć swój dom!

Imię: Luka
Trafiła do nas: 26.02.2015 r., powrót z adopcji : 05 .2015 r.
wiek: ok 10  miesiecy
wielkość: średnia
stosunek do dzieci:
stosunek do psów:
Luka to młoda, około roczna sunia, która nie miała lekkiego startu w życiu. Suczka wraz z kilkoma innymi psami mieszkała na opuszczonej posesji, gdzie była dokarmiana przez dobrych ludzi. Gdy do nas trafiła nie była wcale dzikim psiakiem! Już od początku naszej znajomości Luka bardzo dobrze radziła sobie ze smyczą, wracała na zawołanie oraz była ufna i kontaktowa. Taka pozostała do dziś! Jest również łasa na pieszczoty, a podczas zabiegów pielęgnacyjnych jest bardzo spokojna i na wszystko pozwala.

Luka to bystra sunia, która wciąż się uczy, a uczy się szybko - tylko czasem sprawdza, co jej jednak wolno, a co nie, Do tego sunia nie lubi bezczynności, gdy jest pozostawiona sama sobie lubi wymyślać sobie zajęcia. Tu otworzy sobie drzwi, tu zajrzy w okno, przeciągnie posłanie po mieszkaniu, a nawet kąpiel sama weźmie jeśli nie domknie się prysznica!
Sunia jest aktywna, poszukuje rodziny, która tak samo jak ona, będzie lubić długie spacery, zabawy i wypady w plener. Luka może być wspaniałym psem rodzinnym oraz super przyjaciółką, potrzebuje jedynie jasno wyznaczonych zasad. Sunia lubi dzieci, lubi z nimi ganiać oraz bawić się zabawkami, jednak czasem zdarza się jej jeszcze skoczyć na człowieka, z radości, dlatego preferowany dom z dziećmi w wieku szkolnym i starszymi.
Luka bardzo lubi inne psy, dobrze gdyby trafiła do domu, gdzie jest już pies. Preferowany dom z ogrodem (oczywiście najlepszy ogród nie zastąpi spacerów!) ale i w mieszkaniu Luka szybko się odnaleźć o ile zapewni się jej odpowiednią dawkę ruchu.
Luka to jeszcze nie oszlifowany diament - piękny w swej postaci, unikatowy. Potrzeba pracy by stała się psim ideałem, ale już teraz warto poznać Lukę i poświęcić jej trochę czasu - sunia jest tego warta! Sunia ma w sobie mądrość, spryt, siłę i dumę, których nie powstydziłby się nie jeden pies!

Luka jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana.
Luka obecnie (maj 2015 r.)

Luka gdy do nas trafiła :
Kreator stron www - przetestuj!