Major – pies na schwał! Tylko rodziny mu brak …

Biegł przed siebie. Nic go już nie wiązało. Nic nie stanowiło jakiekolwiek przeszkody by biec. W biegu zapominał o tym co było. Pęd wiatru sprawiał , że rok jego życia znikł, a on sam znów był jak pusta księga. Gotowy by na nowo rozpocząć swoje życie, na nowo zapleść los swój z człowiekiem....

I trafił roczny Major do ludzi, którzy ofiarowali mu dom, w zasadzie kojec i to bynajmniej nie dożywotnio. Major jest gościem,kochanym przez wszystkich, ale tylko gościem i czeka aż zjawi się ktoś, kto powie – choć ze mną przyjacielu. Od teraz będziemy żyć razem...
Czeka ..a czekając ukazuje siebie. Swoim optymizmem potrafi zarazić nie jednego ponuraka. Major to młodzieniaszek jeszcze – psinastolatek, co lubi po psocić, pogonić za czymś, pobawić się. Uwielbia drapanie za uszami, głaskanie i wszelkie inne przejawy czułości.
W stosunku do suczek bardzo przyjacielski, dżentelmen wie, że panny należy traktować z czułością, a jak trafi się na jakąś bardziej żywiołową damę to można się z nią pobawić. Z psami..z psami też potrafi się dogadać, ale jego młode serce lubi rządzić, więc jak trafi na osobnika, który nie potrafi wyrazić swojego zdania to Major swoje zdanie wbije mu do głowy.
To mądry psiak. I choć jeszcze nie bardzo cokolwiek potrafi to chwila cierpliwej pracy i się nauczy. Już teraz poznaje co to smycz i spokój na niej. A gdy będzie mieć spacery na co dzień iczłowieka co pokażę jak ma pracować to wydorośleje (może..),ale i tak stanie się aktywnym , psim towarzyszem!

To średniej wielkości psiak, sięga kolana. Ma ok roku. Jest zaszczepiony i odrobaczony.

Jeśli szukasz przyjaciela,takiego co z jednej strony Cie rozweseli i wyciągnie Cię na spacer, a z drugiej wieczorami będzie Ci towarzyszył na kanapie ...nie zwlekaj – napisz! Zadzwoń! Dowiedz się więcej o Majorze! Może on właśnie na Ciebie czeka? Może toTobie pisane jest zapisanie tej księgi ..Księgi życia z Przyjacielem Majorem.
Kreator stron www - przetestuj!