Mammi - wspaniała psia dama

Imię: Mammi
Trafiła do nas: 07.08.2013 r.
wiek: ok3 lat
wielkość: mała, ok 10 kg
stosunek do dzieci: pozytywny
stosunek do psów: pozytywny
stosunek do kotów: pozytywny
Trafiła do nas wraz ze swymi dziećmi. Szczeniaki były dla niej najważniejsze. 6 brzdąców, o które walczyła z bezdomnością i głodem.
Suczkę nazwaliśmy Mammy.
Mammy ma około 3 lat, jest niewielka, waży ok 10 kg.
To kochana, bardzo opiekuńcza sunia. Swoimi szczeniorami opiekowała się dzielnie aż nie znalazły domów, teraz kolej na dzielną mamusię!
Co zyskasz biorąc Mammi do domu? Najważniejsze - przyjaciela na długie lata! Wiernego druha, który jak tylko mu pozwolisz będzie obok zawsze i wszędzie. Sunia jest spokojna, ale lubi harce i zabawy i co najważniejsze spacery! Musi tylko przywyknąć do smyczy, na której na razie czuje się dosyć niepewnie, ale z kolejnymi spacerami idzie jej coraz lepiej. No i może, gdy będzie na "swoim" zacznie nawet się bawić zabawkami! W końcu to jeszcze młody pies. Jest bardzo usłuchana i grzeczna, do tego szybko się uczy.
Mammy kocha ludzi. Uwielbia wtulać się w człowieka i tak trwać, po prostu, jak najdłużej. W stosunku do dzieci jest delikatna.
Psi towarzysze jej nie przeszkadzają, może zamieszkać z innym psem/sunią.

Ci co poznali Mammy wiedzą już, ile może sprawić jej uśmiech, ile radości daje jej radość - ta bijąca z całego jej JA. Spojrzenia jej brązowych oczu nie da się zapomnieć, ich wyraz na zawsze pozostaje w sercu - wyraz psiej miłości.
Mammy jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana
Kreator stron www - przetestuj!