Grzeczny ,duży Max czeka na swój dom!

Imię: Max
Trafił do nas: 28.06.2013 r
wiek: 2 lata
wielkość: duży, ok 30 kg
stosunek do dzieci: pozytywny
stosunek do psów: pozytywny
stosunek do kotów: nieznany
Jest odrobaczony i zaszczepiony.

Został porzucony, zostawiony samemu sobie błąkał się po świecie. Był brudny, zaniedbany i nieufny. Teraz dopiero udaje mu się odzyskać siły i swoją psią naturę.
Nie ma dużych szans na szybkie opuszczenie przytuliska – bo średni, bo nie najmłodszy, bo taki... zwykły.
A przecież jeszcze potrafiłby – pokochać, popilnować, odwdzięczyć się za ciepły kąt i pełną miskę. O ile ktoś dałby mu tę szansę.

Jeśli szukasz psiaka który swoim wyglądem odstraszy nieznajomych a równocześnie będzie Twoim najlepszym, oddanym przyjacielem, to Max czeka właśnie na Ciebie.


A tak zareklamować mógłby się Max, gdyby ludzie potrafili zrozumieć psią mowę.:

Jestem młodym, niezwykle przyjacielskim i spokojnym psem. Uwielbiam być przytulany i głaskany, no i kocham spacery! Cieszę się każdą chwilą spędzoną u boku człowieka. . Zgadzam się z większością psiaków i ze wszystkimi suczkami. Będę świetnie czuł się zarówno w bloku, jak i w domu z ogrodem. Wystarczy, że po prostu przy mnie będziesz, a będę szczęśliwy. Jeśli szukasz najwierniejszego przyjaciela, to właśnie go znalazłeś. Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz i dowiesz się o mnie więcej! Proszę, po prostu mi zaufaj i przyjmij pod swój dach a obiecuje ,że będę Twoim najlepszym przyjacielem i nigdy Cię nie opuszczę!!!

Proszę, po prostu mi zaufaj i przyjmij pod swój dach a obiecuje ,że będę Twoim najlepszym przyjacielem i nigdy Cię nie opuszczę!!!
Max obecnie (18 lipca 2013)
Max, styczeń 2014 
Kreator stron www - przetestuj!