Mila - najlepsza przyjaciółka

MILA to łagodność na czterech łapach. Ma około roku. To taki mix owczarka niemieckiego. Jest przekochaną sunią, bardzo łagodną i przyjazną.
To bardzo wesoła,żywiołowa, towarzyska ,chętna do zabawy sunia. Człowiek i kontakt z nim jest dla niej ważny, kocha głaskanie, przytulanie i wszelkie inne formy pieszczot. Chociaż w pierwszym kontakcie z nową osobą jest ostrożna, jak się przekona, że nic jej nie grozi, to staje się największym przymilaskiem i przytulakiem. Bardzo potrzebuje bliskości człowieka! 
Umie chodzić na smyczy a puszczana reaguje na wołanie. To idealna sunia dla człowieka szukającego wiernego i radosnego przyjaciela. Będzie doskonałą towarzyszką i wesołym kompanem spacerów i zabaw w cieple słońca.
Z nią nie można się nudzić, to również pies na niepogodę! Z psiakami dogaduje się bez problemu , nie lubi tylko natrętów. Nie można się oprzeć jej urokowi, jednym spojrzeniem potrafi zarazić pogodą ducha....Więc dlaczego jeszcze jest bez swojego domu? Może Tobie uda się sprawić, że w tych pięknych oczach już nigdy nie pojawi się niepewność i smutek.
Ta sunia chociaż młoda, to trochę już w życiu przeszła....błąkała się jako bezdomna...ufna podchodziła do ludzi, w zamian otrzymywała przekleństwa, krzyki i bolesne kamienie....Nie powinno więc dziwić, że jest na początku trochę nie ufna do osób, których nie zna. Ciągle jest ostrożna i płochliwa. Dlatego dobrze by było, by osoba która ją przyjmie pod swój dach, miała czas dla niej i pozwoliła MILI całkowicie zaufać ludziom.
Pozwól jej uwierzyć, że człowiek potrafi nie tylko bić i krzyczeć...To kochana sunia która zasługuje na dobry dom.
Mila, lato 2013
Kreator stron www - przetestuj!