Modi - wielki hart ducha i dusza, która chce ufać.

Imię: Modi
trafił do nas: 9.12.2013 r.
wiek: ok 9 lat
wielkość: duży
stosunek do dzieci: pozytywny, ale z racji na wiek, dom bez małych dzieci
stosunek do psów: negatywny, jest zazdrosny o człowieka
stosunek do kotów: nieznany
Czy zgubił się na wieczornym spacerze? Uciekł w tylko sobie znanym kierunku? A może człowiek mu pomógł, może stary pies stał się zbyt wielkim ciężarem?
Tego nie dowiemy się pewnie nigdy.
Starszy pies, ma około 9 lat, dostał od nas nowe imię – Modi. Gdy do nas trafił miał łatkę psiego włóczęgi, który polował na zwierzęta gospodarskie, ale stan jego sierści, która jest ładna, gęsta i błyszcząca sugeruje, że Modi nie błąkał się długo.
Lubi wygody. Nie dla niego spanie na słomie – on chce koc! Na kocu wykłada się szczęśliwy i drzemie. Najprawdopodobniej był psem domowym, trochę rozpieszczanym, który miał człowieka tylko dla siebie. Modi kocha ludzi, z przyjemnością podtyka głowę do głaskania, całym sobą pokazuje, że bliskość człowieka mu odpowiada. Na smyczy chodzi niemal idealnie i spacery z nim to sama przyjemność.
Niestety Modi jest zazdrosny o człowieka, dlatego powinien być jedynakiem. Potrafi koegzystować z innym psem w boksie, ale nie podoba mu się taki stan. Potrafi burknąć na drugiego psa, wykłócać się o jedzenie itp.
Czy Modi ma spędzić jesień swego życia sam? Czy ma powoli gasnąć w zapomnieniu, bo jego pan go zgubił? A może ktoś poszukuje spokojnego psa, który z werwą potowarzyszy mu na spacerach, a po nich rozłoży się obok na kanapie? 
Modi, gdy do nas trafił:
Modi 27.12.2013 r.
Kreator stron www - przetestuj!