Nati, kochana czarnuszka o wielkim sercu.

Imię: Nati
Trafiła do nas: 9.12.2014 r.
wiek:
wielkość: średnia
stosunek do dzieci:
stosunek do psów: pozytywny
Nati jest średniej wielkości , około 1.5 roczną sunią. Jest psiakiem radosnym i aktywnym. Nie dla niej siedzenie całymi dniami, ona wolałaby pobiegać i pobawić się.
Z psami potrafi się dogadać, ale jest typem, który lubi rządzić w psim towarzystwie. Jest gadatliwa, zdawałoby się, że lubi swój głos i często to pokazuje w "rozmowach" z lokatorami sąsiednich kojców. Nie ma co się jednak jej dziwić, te rozmowy to jej jedyna rozrywka w czasie, w którym oczekuje na codzienny spacer.
Nati choć z początku może podchodzić do obcych z pewnym dystansem, szybko potrafi przekonać się do nowo poznanych ludzi. Kiedy już zaufa, wychodzi z niej wielki pieszczoch, który jest jeszcze troszkę nieokrzesany. To jednak bardzo bystra istota, potrafiąca szybko przyswajać wiedzę więc szybko powinna załapać, co wolno, a co nie.

Nati będzie świetną kompanką, dla tych, którzy cenią sobie czas spędzony aktywnie w dobrym towarzystwie. Spacer 15 minutowy na dzień jej nie wystarczy, ona z chęcią wyciągnie swą nową rodzinę na dłuższe wypady do lasu/parku czy inny plener.
W jej towarzystwie nie sposób się nudzić i smucić. Nati ma coś w sobie, co sprawia, że czas z nią spędzony jest wart każdej ceny!

sunia jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana.
Kreator stron www - przetestuj!