Neron, piękny i dumny, ale bezdomny..

Imię: Neron
trafił do nas: 28.11.2013 r.
wiek: 3 lata
wielkość: średni
stosunek do dzieci: pozytywny
stosunek do psów: nie przepada za psami
stosunek do kotów: nieznany
Neron to ok 3-4 letni nieduży kochany pies, który najchętniej nie opuszczałby na krok swojego człowieka.
Idealny piesek rodzinny, który wprowadzi iskierkę radości. Kocha ludzi, uwielbia z nimi przebywać oraz tulić się nieustannie.
Neron jest radosny, cieszy się każdą chwilą. Jest psem bardzo przyjacielskim - w stosunku do człowieka, uwielbia głaskanie i drapanie za uszami. Bardzo delikatny i usłuchany. Na smyczy chodzi ładnie, a spuszczony na spacerze reaguje na wołanie, o ile nie ma psów w pobliżu.Wie ,że spacer to czas na wyładowanie energii, po powrocie do boksu jest spokojny i wyciszony.Neron ma jedną, niewielką wadę - nie przepada za innymi psami. Już z daleka potrafi obszczekać obcego sobie psa, a zaatakowany dłużny nie pozostanie. Jest to jednak do opracowania, trochę pracy i cierpliwości pomoże Neronowi zaakceptować zwierzaki wokół siebie. Neron lepiej reaguje na suczki niż na samce.
Dla bezpieczeństwa Nerona szukamy mu domu bez innych psów - bo co z oczu, to z serca - po co na start stresować tego wspaniałego psa psim towarzystwem
To psiak ,który nadaje się do mieszkania jak i do domu z ogrodem.

Neron ma taką poczciwą minkę. Brązowe , smutne oczy wypatrują własnego człowieka...Teraz jedyne czego potrzebuje to dom i kochający go właściciel .Wciąż czeka na swój wymarzony dom... Czy jest ktoś kto ma warunki i serce aby dać szansę temu kochanemu stworzeniu?
Neron jest odpchlony, odrobaczony ,zaszczepiony i wykastrowany.
Kreator stron www - przetestuj!