Nusia poleca się do adopcji!

Imię: Nusia
Wiek: 4 lata 
wielkość: średnia (14 kg)
stosunek do kotów: pozytywny
stosunek do psów: pozytywny
stosunek do dzieci: pozytywny (powyżej 7 roku życia)

Nusia przebywa w domu tymczasowym w Katowicach.
tel. kontaktowy: 503-642-596
mail: istar016@gmail.com
Nusia przebywa w domu tymczasowym w Katowicach.
Adopcja jest bezpłatna, obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Nusia to kochana, ufna sunia, która jako szczenię została zabrana ze schroniska. Suczka po prawie 4 latach musiała opuścić swój dom i tak trafiła do domu tymczasowego.

Sunia jest bardzo kontaktowa, kocha ludzi, wystarczy dać jej parę minut, a już oddaje się człowiekowi cała.
Bardziej od ludzi Nusia kocha jedynie...psy! Małe, duże, suczki, samce, nie ważne. Ważne żeby tylko pies chciał się z nią pobawić!
W DT sunia mieszka z 4 innymi psami i nie ma pomiędzy nimi konfliktów, nawet przy misce. Mieszka również z kotami, które zachęca do zabawy.

Na spacerach super pilnuje się opiekuna, a i na smyczy chodzi bardzo ładnie. Czasem jedynie bardzo chce podejść do innych psów i wtedy chwilowo głuchnie, ale jak się ją odpowiednio zawoła to wraca szybciutko - w końcu człowiek jest dla niej równie ważny.
Kocha biegać z innymi psami, gonitw nigdy jej za wiele!

W domu jest spokojna, o ile w ciągu dnia zapewni się jej odpowiednią dawkę ruchu. Lubi siedzieć blisko człowieka i oddawać się pieszczotą.
Ładnie zostaje sama w domu nawet do 8 h, raczej nie szczeka, chyba, że coś ją mocno zaniepokoi, albo jest w trakcie świetnej zabawy. nie niszczy. Utrzymuje czystość.

Dla Nusi idealny byłby dom z innym psem, najlepiej równie nakręconym na psie zabawy jak ona. Nusia bez innych psów u boku się po prostu nudzi. W końcu psy to zwierzaki stadne - najlepiej mieć przynajmniej dwa!

Nusia akceptuje małe dzieci, ale nie ma z nimi na co dzień kontaktu, dlatego lepszy byłby dla niej dom ze starszymi pociechami, takimi, które rozumieją, że psiak nie zawsze chce się bawić i się psu nie narzucają kiedy np śpi.

Nusia jest odrobaczona, zaszczepiona na wściekliznę, wysterylizowana.

Jeśli nie odbieram telefonu, znaczy że jestem w pracy. Proszę napisać sms'a bądź maila -  odpiszę/oddzwonię jak tylko będę mogła.
Kreator stron www - przetestuj!