Oliwka - kochany psiak

Imię: Oliwka
Trafiła do nas: 9.10.2013 r.
wiek: 4 miesiące
wielkość: docelowo będzie średnia
stosunek do dzieci: pozytywny
stosunek do psów: pozytywny
stosunek do kotów: nieznany, ale to jeszcze dziecko, więc nauczy się żyć z kotem
Oliwka, kolejny szczeniak, który na start dostał się w wir ludzkiego półświatka. Ktoś nie dopilnował swej suni, a szczeniaki, za które był odpowiedzialny – nie. -po prostu uważał, że nie jest za nie odpowiedzialny...
W ten sposób mała Oliwka trafiła do nas – z ulicy, gdzie mogło zabić ją auto, chłód, głód, czy drapieżnik. Sunia dostała drugą szansę i nieźle ją wykorzystuje. Jest bardzo aktywnym psiakiem, uwielbia gonić za cieniem, bawić się wszystkim co wpadnie pod łapki i zaczepiać nawet dużo większych kolegów by pobawili się z nią w psiego berka. Zdawać by się mogło, że mała nie zna strachu, bez obaw podchodzi do kilkudziesięciu kilogramowego psa i go zaczepia...bo każdy jest dobry do wspomnianego psiego berka!
Oliwka nie boi się ludzi, lubi spędzać z nimi czas, przewracać się na grzbiet i dawać brzuszek do głaskania, nastawiać głowę by ktoś podrapał ją za uszami.
Przy Oliwce nie w sposób się nudzić czy smucić! To kwintesencja czystej radości !

Należy jednak pamiętać, że ma dopiero ok 4 miesięcy, więc mogą zdarzyć się jej wpadki w domu – może coś pogryź (zmiana ząbków), załatwić się na dywan, czy zrobić inną mało dozwoloną rzecz. Jednak to mądry urwis, szybko pojmie co wolno, co nie, jeśli tylko pozna zasady.
Sunia jest odrobaczona i zaszczepiona.
Oliwka, 20 października 2013 r.
Kreator stron www - przetestuj!