Orso nasz niedźwiadek

Imię: Orso
trafił do nas: 12.01.2014 r.
wiek: 6-7 miesięcy
wielkość: duży
stosunek do dzieci: pozytywny
stosunek do psów: pozytywny
stosunek do kotów: pozytywny
Pojawił się pewnego niby-zimowego dnia. Zima w tym roku nie chciała się zjawić, zjawił się za to nasz niedźwiadek - Oto Orso, pies w którym na pewno płynie krew owczarka, tylko te uszka niesfornie klapnięte...które dodają mu jeszcze uroku!
Orso ma około 7 miesięcy, to jeszcze szczeniak! Tułaczka nie wpłynęła na jego charakter. To przyjaźnie nastawiony do życia, pełen energii młody pies.
Jak przystało na szczeniaka, Orso jest bardzo ciekawy świata, bystry z niego dzieciak, a do tego łaknie kontaktu z człowiekiem. Uwielbia wtykać łepek pod ręce i nastawiać grzbiet, byle go głaskać.
Orso jednak nie ma łatwego życia. Chociaż chciałby biegać jak inni jego koledzy, to niestety tylne łapki mu na to nie pozwalają. Utyka, łapki się rozjeżdżają i powodują dyskomfort. Najprawdopodobniej przyczyna tego jest dysplazja, bądź pozostałość po jakimś wypadku. W tej chwili psiak bierze tabletki na wzmocnienie stawów, czeka go wizyta u weterynarza i prześwietlanie łapek. Możliwe, że będzie musiał przejść operacje.

Orso już szuka domu, domu gdzie nie wyrzuci się go za lekkie kalectwo, gdzie pokocha się go pomimo wszystko i pomoże wrócić do pełnej sprawności.
Za miłość odpłaci się równie wielkim uczuciem! Stanie się najlepszym przyjacielem - na dobre i złe. Rozweseli każdy dzień, sprawi, że nawet zimą będzie świecić letnie słońce.

Nie wydajemy psów na łańcuch. Orso powinien mieszkać w domu/mieszkaniu, nie na dworze.Jest zaszczepiony i odrobaczony.
Kreator stron www - przetestuj!