Ozzi - psiak w typie wyżła

Ozzi, to ok 4 letni, średni psiak w typie wyżła.
Nie jest wymagający, ot miska jedzenia, spacerek i miłość człowieka. Został porzucony, zostawiony samemu sobie błąkał się po świecie. Był brudny, zaniedbany i nieufny. Teraz dopiero udaje mu się odzyskać siły i swoją psią naturę. Bardzo energiczny, można by powiedzieć „wyszczekany” psiak. Nie ma dużych szans na szybkie opuszczenie przytuliska – bo średni, bo nie najmłodszy, bo taki... zwykły.
A przecież jeszcze potrafiłby – pokochać, popilnować, odwdzięczyć się za ciepły kąt i pełną miskę. O ile ktoś dałby mu tę szansę.
Jeśli szukasz psiaka który głośnym szczekaniem odstraszy nieznajomych a równocześnie będzie Twoim najlepszym, oddanym przyjacielem, to Ozzi czeka właśnie na Ciebie.

Uwielbia kontakt z człowiekiem do którego zawsze lgnie i domaga się pieszczot.
Na spacerze nie odbiega od przewodnika tylko grzecznie idzie przy nodze. Jest najbardziej smutnym psiakiem w boksie. Nie potrafi się w nim odnaleźć...sam,bez człowieka.

Jeśli chodzi o stosunek do innych psiaków-no cóż, typowy samiec; suczki akceptuje, z psami różnie to bywa. OZZI bardzo tęskni za swoim człowiekiem i wytrwale czeka aż ktoś go pokocha. 
Może mieszkać w domu z rodziną lub na podwórku w ciepłej budzie.... ale bez względu na to potrzebuje dużo miłości i obecności człowieka. Jeśli chcesz mieć Ozziego jako opiekuna rodziny,a może po prostu szukasz wiernego przyjaciela dzwoń. Jest zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony.
Kreator stron www - przetestuj!