Pasko wesoły, mały urwis

Imię: Pasko
trafił do nas przeniesiony z Nowin: 06.07.2014 r.
wiek: 2 lata
wielkość: mały
stosunek do dzieci: pozytywny
stosunek do psów: pozytywny, ale lubi rządzić
stosunek do kotów: nieznany
Pasko to niewielki, około dwuletni pies. Jest troszkę nieokrzesany jeszcze, zdarza mu się z radości skakać na człowieka. Jest pełnym energii, młodym psiakiem, który choć ma swoje za uszami, to jest bardzo kochany. Na smyczy chodzi ładnie, ale trzeba nauczyć go wracania na zawołanie, spuszczony z niej idzie przed siebie i wraca kiedy mu się spacer znudzi. 

Jest jednak młodym psem i nauka powinna pójść sprawnie. Pasko nauczy się zasad panujących w domu, ale trzeba mu je będzie jasno wyłożyć i konsekwentnie ich przestrzegać. Lubi mieć swoje zdanie.
Nie ma w nim agresji! Czasem zdawać by się mogło, że Pasko nie do końca uważa człowieka, za autorytet, że rodzina jest mu zbędna. Wynika to z tego, że Pasko najprawdopodobniej nigdy nie miał prawdziwego domu. Jednak gdy tylko pokaże się mu czym jest rodzinna atmosfera, co człowiek może mu zaoferować, to on zrozumie, pokocha całym swym sercem i odda tyle siebie, ile będzie tylko mógł.
W stosunku do psów Pasko jest nastawiony przyjaźnie, ale bardzo lubi stawiać na swoim, dlatego też nie z każdym psem się dogada. Lepiej by był jedynym psem w domu, bądź trafił do rodziny, gdzie jest uległa suczka.

Pasko jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany,
Kreator stron www - przetestuj!