Pati, ile nieszczęścia może spotkać jednego szczeniaka?

Imię: Pati
trafiła do nas: 5.08.2014 r.
wiek: ok 9 miesięcy
wielkość: mała
stosunek do dzieci: pozytywny
stosunek do psów: pozytywny
stosunek do kotów:
Co stało się najpierw?
To pytanie zadajemy sobie patrząc na tą ok 8 miesięczną sunie.
Czy najpierw straciła dom, potem uszkodziła łapkę. Czy może łapka była uszkodzona od "zawsze" a jej właściciele przez to ją porzucili?
Wyrzucili z domu psie dziecko...do tego z chromą łapką, która nie tylko przeszkadzała w chodzeniu, ale i sprawiała ból.

U nas Pati dostała szansę na nowe życie. Jest już po operacji kolana, która trwała kilka godzin - po to by sunia mogła cieszyć się pełnią życia! Teraz czeka tylko..albo AŻ na dobry dom, który pokocha ją tak samo mocno jak my,

Pati to jeszcze szczeniak, który bardzo lubi się bawić, zarówno z człowiekiem, jak i z psami. Nie ma w niej cienia agresji! A pomimo porzucenia i bólu, pozostała radosnym psim dzieckiem, pełnym pozytywnej energii. Jej radość i optymizm jest tak wielki, że niemal każdy psiak u nas Pati ubóstwia! Gdyby nie chora łapka, gonitwą nie byłoby końca!

Pati jest bystra, szybko się uczy, w lot łapie zasady panujące w domu. Jest bardzo grzeczna, nie niszczy nic, nie szczeka bez powodu, zachowuje czystość, taki mały aniołek!
W człowieka jest bardzo wpatrzona, szybko się przywiązuje. Uwielbia pieszczoty, z chęcią siedzi na kolanach!

Adoptując Pati zyskuje się wspaniałą przyjaciółkę. Jeśli tylko da się jej szansę zmieni czyjeś życie o 180 stopni! w dobrą stronę, pełną radosnych chwil. Należy jednak pamiętać, że ta żywa istotka nie zadowoli się siedzeniem tylko w domu, z chęcią wyciągnie swoją rodzinę na dłuższy spacer każdego dnia! Nawet w niepogodę.

Pati jest zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana.
Kreator stron www - przetestuj!