Pchełka, 6 kg szczęścia do pokochania!

Imię: Pchełka
trafiła do nas: czerwiec 2014 r szuka ponownie domu od stycznia 2016 roku !
wielkość: mini (6kg)
wiek: 1.5 roku
stosunek do psów: pozytywny
Pchełka jest malutka. Ot taki mikropsiak do pokochania od zaraz! Sunia jest bardzo przyjacielska, ufna, a człowieka kocha nade wszystko!
Pchełki nie w sposób nie pokochać. To sunia, która będzie chodzić krok w krok za swoją panią/panem. Będzie zawsze obok gotowa wskoczyć na kolana, czy podłożyć główkę do głaskania. Każdy smutek przy niej staje się mało ważny, wystarczy spojrzeć w jej bystre, kochające oczy.

Pchełka nie potrzebuje dużo ruchu, chociaż spacerem do parku, czy lasu nie pogardzi! Jednak większość dnia i nocy z chęcią przesiedzi u boku rodziny (najlepiej na kanapie, jeśli się jej pozwoli).
Psów się nie boi, nie jest też typem, który atakuje większych od siebie, a potem trzeba go bronić. Nie, Pchełka lubi inne psy, choć nie są jej one do szczęścia potrzebne. Do szczęścia ta malutka pchła potrzebuje jedynie, albo AŻ człowieka!

Sunia ma tylko jedną, malutką wadę, nad którą trzeba popracować. Nie lubi zostawać sama. Gdy zostaje sama szuka dziury w całym by wydostać się i pobiec do opiekuna. A w ucieczkach jest bardzo dobra niestety.
Lęk separacyjny jest do wypracowania. Cierpliwością, ale i stanowczością można nauczyć Pchełkę, że człowiek zawsze wraca. Potrzeba tylko chęci i czasu. Można posiłkować się klatką kenelową (oczywiście ładnego i spokojnego zostawania w klatce trzeba też nauczyć).
Dobrze jakby Pchełka trafiła do domu, gdzie ktoś jest większość czasu, przynajmniej z początku. Sunia będzie świetną towarzyszką dla starszej osoby, bądź pary - to kochany nakolankowy piesek !
W domu sunia zachowuje czystość.

Adoptując Pchełkę, przygarnia się 6 kg czystego szczęścia w psim futrze! 
Kreator stron www - przetestuj!