Poker - pies na medal

Imię: Poker
Trafił do nas: 16 września 2013 r
wiek: 2 lata
wielkość: duży, ok 40 kg
stosunek do dzieci: pozytywny
stosunek do psów: pozytywny
stosunek do kotów: nieznany
Kiedyś byłem mały. Ktoś mnie pokochał. Bo jak nie pokochać ślicznej, nieporadnej, puchatej kulki. Kiedyś...Kiedyś miałem dom, miałem pana...miałem...Miałem komu oddać swoją miłość, swoje całe serce. Miałem z kim dzielić radości ze zwyczajnych dni...Miałem...Miałem prawda?
Pamięć się zaciera. Teraz widzę tylko kraty. Czasem ktoś przejdzie obok, da jeść, naleje wody. Czasem mnie wyprowadzą. Pójdą na spacer, nauczą sztuczek, przytulą...Czasem...jednak nikt nie bierze mnie do domu. Nikt z odwiedzających nawet na mnie nie spojrzy...Dlaczego? Dlaczego nie interesuję nikogo?

Dlatego, że nie jestem już kilkumiesięczną małą kulką? Dlatego, że wyrosłem na bardzo dużego psa? Dlatego, że już raz mnie porzucono?? Dlaczego...


Dlaczego nikt nie spojrzy na Pokera? To wspaniały pies, o wielkim sercu, w wielkim ciele z anielską duszą. Nie jest już szczeniakiem – ale to tylko plus! Wiele już potrafi, nie trzeba uczyć go podstaw. Ma ok 2 lat - całe życie przed nim!
Czy ma żyć sam? Bez rodziny? Rodziny, za którą odda życie i całego siebie.
Poker kocha ludzi. Jest delikatny i cierpliwy. Może zamieszkać w domu z dziećmi.
Dużo można by o nim pisać, a i tak nie opisałoby się jego charakteru. Nie ma słów, które opiszą jego wspaniałe oczy, ich wyraz, słów które ukażą jego duszę na papierze. Nie da się opisać uczucia, które się rodzi wraz z jego radością, serce rośnie na widok jego roześmianego pyszczka...

Poker woli unikać konfliktów, z innymi psami się zgadza, ale zaatakowany nie pozostanie dłużny, będzie bronić siebie i swych dwunożnych przyjaciół.

Adoptując Pokera, przygarniając 40 kg żywego szczęścia, zyskasz nie tylko psa...zyskasz kompana na długie lata, odzwierciedlenie dziecięcych marzeń. Oczywiście jeśli dasz mu szansę na poznanie siebie.

Poker może zamieszkać na dworze, ale musi mieć kontakt z człowiekiem oraz zapewnione spacery!
Nie wydajemy psów na łańcuch!

Poker jest zaszczepiony przeciwko wściekliźnie i innym chorobą zakaźnym oraz jest odrobaczony.
Kreator stron www - przetestuj!