Reda kocha świat, ale czy świat kocha ją?

Imię: Reda
trafiła do nas: 14.11.2013 r.
wiek: ok roku
wielkość: średnia
stosunek do dzieci: pozytywny 
stosunek do psów: pozytywny
stosunek do kotów: nieznany
Szukasz przyjaciela? Dłużą Ci się dni samotnie upływające? A może masz dość ciszy i spokoju w domu? Chcesz by ktoś Cię witał o poranku albo gdy wracasz z pracy/sklepu? Twoje poszukiwania własnie dały rezultaty! Oto Reda - sunia około roczna, średniej wielkości, która ma zabawny brązowy nosek, a jej czekoladowa sierść sprawia, ze takiego psa nigdzie indziej nie znajdziesz.
Reda jest bardzo przyjacielska zarówno do ludzi, jak i do psów. Dla niej cały świat jest placem zabaw, a każda napotkana żywa istota to kompan do zabawy. Może trafić do domu, gdzie jest już inny czworonóg. Ta sunia to źródło niewyczerpującego się optymizmu! nie ważne, że na dworze słota, że zimno, mokro i jakoś nieprzyjemnie, gdy Reda jest obok to nie w sposób się nie uśmiechnąć - smutki idą w niwecz, gdy tylko spojrzy się w jej oczy. Jej radość jest zaraźliwa bardziej niż grypa zimą!
Adoptując Redę zyskasz wspaniałego kompana do pieszych wycieczek w plener, wyciągnie Cię z domu nawet zimą - dzięki niej na nowo odkryjesz wiele radości ze śniegu. A gdy wieczór zapadnie sunia z wielką radością ułoży się u Twych stóp (jak pozwolisz to obok na kanapie) i będzie drzemać szczęśliwa, oddając swoje ciepło jak najlepszej jakości grzejnik.

Reda jest zaszczepiona i odrobaczona. czeka na dom w przytulisku.Nie wydajemy psów na łańcuch!
Kreator stron www - przetestuj!