Reks - gdyby nie dobre dusze, umarłby z głodu

Imię: Reks
Trafił do nas: 13.11.2013 r.
wiek: ok 4 lata
wielkość: średni
stosunek do dzieci:
stosunek do psów: pozytywny
stosunek do kotów:
Życie nie było różowe. Za dom robiła buda, za towarzysza łańcuch, człowiek pojawiał się to znikał zależy czy miał lepszy czy gorszy dzień, czasem dawał jeść. Ale jakoś dni mijały. Nie raz błądząc wzrokiem po popsutym płocie, Reks myślał jakby to było pobiegać - bez balastu na szyi, ale trwał obok budy miał wybór czy nie. Aż nagle po 4 latach pana zabrakło. Często znikał na dzień/dwa, ale nigdy nie na tydzień! Jedzenie? Woda? Nie ma...dobrze, że pozostała choć buda...
Reks miał szczęście przez kolejne dni dokarmiały go sąsiadki pana, po 2 tygodniach pies trafił do przytuliska, gdzie teraz czeka na nowy dom - bez łańcuchów!
Reks to średniej wielkości pies, ma około 4 lat. Jest przyjacielski w stosunku do ludzi, lata na łańcuchu nie odbiły się na nim zbytnio, jedynie może potrzebować troszkę więcej czasu by nauczyć się żyć w mieszkaniu, ale to bystry zwierzak. Inne psy lubi jeśli nie są zbyt natrętne, na agresję odpowie agresją, ale suczki bardzo lubi, jest dobrze wychowany.

Adoptując Reksa zyskuje się wspaniałego przyjaciela, który zawsze będzie obok, będzie wiernie trwać przez kolejne lata życia.

Reks jest zaszczepiony i odrobaczony.Nie wydajemy psów na łańcuch!
Kreator stron www - przetestuj!