Rina, cudowny sunia

Imię: Rina
trafiła do nas: 24.05.2014 r.
wiek: ok 4 lata
wielkość: duża
stosunek do dzieci: pozytywny
stosunek do psów: obojętny
stosunek do kotów: negatywny
Rina ma około 4 lata. Jest piękną suczką w typie owczarka niemieckiego. Ma półdługą sierść, która wymaga regularnego czesania. Życie z Riną to marzenie, na ziszczenie którego nie każdy może sobie pozwolić! Grzeczna, posłuszna, kontaktowa - niczym rasowy owczarek, szybko zyskuje w oczach. A gdy do tego dodać jeszcze jej przywiązanie, uśmiech i radosne spojrzenie, mamy pełen obraz SUPER psa. NA spacerach jest bardzo grzeczna, słucha się opiekuna, nie oddala się. Spuszczona ze smyczy wraca na zawołanie i pilnuje by opiekun nie znikł jej z oczu!.

Z psami się ładnie dogaduje, ale to ona musi być górą. Rina jest super psem i doskonale o tym wie, dlatego uważa, że inne psy powinny ją słuchać! Nie atakuje, nie ma w niej agresji, jednak gdy jakiś czterołap za bardzo wchodzi jej w paradę to sprowadza go do parteru szczekaniem i burczeniem.
Może zamieszkać z drugim psem, ale drugi psiak musi być uległy. Nie nadaje się do domu z kotami.

Adoptując Rinę, zyskasz wspaniałego psiego przyjaciela, kompana życia. Rina może zamieszkać na zewnątrz, ale musi mieć zapewniony częsty kontakt z człowiekiem i spacery poza teren ogrodu.

Jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. 
Kreator stron www - przetestuj!