Srebrnoszary Ringer przegrał z chorobą[*] czerwiec 2018 r, [*]

Ringer był kochanym i bardzo proludzkim psiakiem, niestety nie doczekał się nowego domu.
Guz, który go niszczył był nieoperacyjny, leki już nie pomagały Ringerowi. Psiak zaczął marnieć w oczach i czuć się coraz gorzej. Końcem czerwca jego stan był już tak zły, że postanowiliśmy wraz z weterynarzem skrócić jego cierpienie. 
Żegnaj nasz kochany szorściaku. Przepraszamy za to, że nie zdołaliśmy Ci pomóc.
Imię: Ringer
Trafił do nas: 03.2018 r.
wiek w dniu przyjęcia: ok. 10-12 lat
wielkość: średni
Ringer to piękny psiak, który musiał się komuś zagubić - miał na sobie obroże widoczną na zdjęciach - kto wyrzuca psa z obrożą?
Niestety psiaka, jak na razie nikt nie szuka. Ringer więc szuka nowego domu. 

To spokojny, przyjaźnie nastawiony do ludzi psiak. 
Jest wielkim łasuchem. 
Jest z natury radosny i pełen energii pomimo nie najmłodszego wieku. Jego miejsce jest u boku człowieka - a nie w pustym kojcu.

Ładnie chodzi na smyczy.

Niestety Ringer ma pod prawym okiem małego guzka. Nie wiemy jeszcze, czy jest to zwykły tłuszczak, czy coś gorszego. Kiedy nabierze więcej sił będzie miał zrobione więcej badań. Na tą chwile jest pod obserwacją weterynaryjną.
Jeśli jesteś osobą, która kocha zwierzęta, ale nie możesz od nas adoptować psiaka (albo już masz od nas psilaciela, ale chcesz jeszcze nas wspomóc), możesz pomóc nam w inny sposób!

Przyjmujemy karmy, koce, ręczniki, miski, zabawki, smycze i obroże - wszystko to, co w Przytulisku idzie jak woda! (Zapraszamy osobiście, można również wysłać do nas paczkę -na adres podany w zakładce "kontakt" )

Można nas również wesprzeć finansowo.

Nasz nr. konta: 
38 1020 2629 0000 9202 0242 3499 
(bank PKOBP)

Za każdą formę pomocy bardzo dziękujemy !
Kreator stron www - przetestuj!