Podaruj dom na starość

Psi Senior kocha równie mocno, jak wtedy gdy miał kilka miesięcy! A radość jaką wnosi w życie jest równie wielka!

Życie pisze różne scenariusze. Cały świat jest pełen komedii, romansów i dramatów ...setek dramatów. Gdy świat się wali, nic nie idzie tak jak powinno, a wszyscy wokół ...nie, nie ma „wszystkich”, nie ma wokół nikogo ...wtedy jest największa tragedia.

To w takim życiowym dramacie żyje dziesiątki psów, czekających na odrobinę dobra. Psów, które ze względu na WIEK, maja marne szansę na znalezienie domu, człowieka ...bratniej duszy.

Pies – ten stary ,siwa mordka, zmętniałe oczy - ma to samo serce, które chce bić dla kogoś! Tymczasem taki stary psiak siedzi w kącie kojca i nie rozumie, jak to się stało, że kanapa zmieniła się w deski, dobre jedzenie w ...coś ...a ludzki głos i dotyk – czyli to, co było najważniejsze – odeszło …
Smutne oczy godzinami wypatrują swojego pana z nadzieją, ze to pomyłka – on przecież wróci! Zabierze go stąd! Kraty znikną ...znów będą razem …Ale nikt nie wraca...
Serca patrzą w ścianę - wiedzą, że ich przyjaciele życia odeszli na zawsze ….umarli ...więc nic im nie pozostało jak czekać na śmierć ...bo tylko śmierć może połączyć ich z poprzednim życiem.

A śmierć zawsze nadchodzi. Zabiera stare ciała i zniechęcone dusze. Odchodzą one w samotności, nie kochane przez nikogo, zapomniane często przez własnych właścicieli (którzy woleli pozbyć się przyjaciela, niż opiekować się nim do końca). Najczęściej umierają powoli, nie chcą jeść, spać, wychodzić z kątów – po co? Ich pana już nie ma....

NIE POZWÓLMY BY TAK SIĘ DZIAŁO!! KAŻDY Z NAS MOŻE POMÓC!!

Seniorzy do adopcji:
Imię: Veniu
Trafił do nas: 13.06.2019 r.
wiek w dniu przyjęcia: ok 15 lat
wielkość: średnia
Jeśli jesteś osobą, która kocha zwierzęta, ale nie możesz od nas adoptować psiaka (albo już masz od nas psilaciela, ale chcesz jeszcze nas wspomóc), możesz pomóc nam w inny sposób!

Przyjmujemy karmy, koce, ręczniki, miski, zabawki, smycze i obroże - wszystko to, co w Przytulisku idzie jak woda! (Zapraszamy osobiście, można również wysłać do nas paczkę -na adres podany w zakładce "kontakt" )

Można nas również wesprzeć finansowo.

Nasz nr. konta: 
38 1020 2629 0000 9202 0242 3499 
(bank PKOBP)

Za każdą formę pomocy bardzo dziękujemy !
Kreator stron www - przetestuj!