Set szuka domu, podarujesz mu ciepły kąt?

Imię: Set
trafił do nas: 16.12.2013 r.
wiek: 10 lat
wielkość: średni
stosunek do dzieci: pozytywny
stosunek do psów: negatywny do psów, pozytywny do suczek
stosunek do kotów: obojętny
Trafił do nas na krótko przed Świętami. Choć jego sierść błyszczy, to wystające kości mówią nam, że ostatnie kilka tygodni nie były dla Seta dobre. mimo złych przeżyć to kochany pies, bardzo przyjacielski, który domaga się uwagi. Jest bardzo kontaktowy i chętny do współpracy. Jak na swój wiek ma bardzo dużo energii, nie dla niego siedzenie godzinami w kojcu..on by chciał pobiegać, powłóczyć się ze swym człowiekiem...
Set nie lubi jednak innych psów, czy to przez zazdrość, czy inne uprzedzenia...musi być jedynakiem. Na suczki reaguje lepiej, ale jest typem dominanta, starość nie odebrała mu hartu ducha!

Szukamy dla Seta domu, w którym uszanuje się jego naturę, w końcu to seter! Domu, który nigdy już nie doprowadzi go do takiego stanu, jak w dniu znalezienia. Który rozumie, że pies to nie krasnal ogrodowy, nie figurka w domu – dla ozdoby, PIES TO CZŁONEK RODZINY, przyjaciel, najlepszy, jakiego człowiek może mieć.
Jeśli Set zwrócił Twoją uwagę,wśród tych setek innych psów, które szukają domu, zadzwoń! Napisz! Zapytaj o niego! Może właśnie jego szukasz?
Set, gdy do nas trafił:
Set 27.12.2013 r.
Kreator stron www - przetestuj!