MAM NA IMIĘ SIMKA I SZUKAM KOGOŚ KTO MNIE POKOCHA

Imię: Simka
Trafiła do nas: listopad 2011 r.
wiek: ok 4 lat
wielkość: średnia, ok18 kg.
stosunek do dzieci: boi się ,jest niepewna
stosunek do psów: pozytywny
stosunek do kotów: nieznany
Troszkę się boję ludzi, ale postanowiłam się do Was odezwać, bo pomyślałam, że nie wszystkie osoby są złe. W końcu znalazły się takie, które mnie nie biją, nie głodzą, nie krzyczą. . . Pomogły mi nawet uwierzyć ze nie każdy człowiek = się zło. Dzięki temu zapragnęłam mieć swojego człowieka.

Mam prawie 4 lata. Jestem łagodna, toleruję wszystkie psiaki a w szczególności te ,które lubią gonitwy i szaleństwa.

Muszę jednak uprzedzić, że jeszcze jestem nieśmiała i potrzebuję dużo miłości i cierpliwości. Marzę jednak o chwili, kiedy bez strachu wtulę się w mojego ludzkiego przyjaciela i w końcu spokojna oraz szczęśliwa zasnę u jego boku . . .

SIMKA umie chodzić na smyczy, poznaje świat, zabawy z innymi psami i przyzwyczaja się do obecności nowych ludzi. Jest coraz lepiej, a będzie o niebo lepiej jeśli Simka znajdzie wspaniały dom. Pomóż i spełnij jej marzenie.

Simka boi się hałasu, nowych miejsc, duże miasto mogłoby ją przerażać.  Nie wie, co znaczy mieszkać w mieszkaniu, nie zna schodów, wind itp. Szukamy dla niej domu z ogrodem, gdzie będzie mieć dostęp do domu, ale również swobodę na zewnątrz. Bardzo dobrze, gdyby trafiła do rodziny, gdzie jest już pies/sunia. Simka bardzo ceni sobie towarzystwo innych psów. Jej aklimatyzacja w nowym miejscu powinna przebiec szybciej w towarzystwie psiego rezydenta, od którego mogłaby podpatrywać zachowanie.

Jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana.
Kreator stron www - przetestuj!