Skaut na schwał! Kto pokocha idealnego psa?

Imię: Skaut
trafił do nas: wrzesień 2014 r
wiek: 3 lata
wielkość: średni
stosunek do dzieci: pozytywny
stosunek do psów: pozytywny
stosunek do kotów:
Skaut to średniej wielkości pies, którego dziadek pewnie był psem myśliwskim. Ma około 3 lat i doświadczenia jakich pies nie powinien mieć.
Nasz kochany pies musiał mieć kiedyś wypadek w którym stracił kilka zębów - najprawdopodobniej potrącił go kiedyś samochód. Jednak poza połamanymi zębami Skautowi nic nie dolega.

To pies niemal idealny. Człowieka kocha nad życie. Najszczęśliwszy jest wtedy, gdy ma obok siebie swojego opiekuna. Jest typem pieszczocha, który sam domaga się uwagi. Gdy się go poprosi podaje łapkę, gdy się go nie prosi - też podaje! Jest psem cichym, odkąd jest u nas nie zaszczekał ani razu! Stróż byłby z niego marny, ponieważ poza milczeniem Skauta cechuje jeszcze jedno - ufa każdemu, kogo spotka.

W boksie na widok człowieka macha ogonem tak szybko, że prawie go nie widać, no i wiecznie się uśmiecha! Na spacerach jest troszkę mniej pewny siebie, tak jakby się bał, że znów zostanie sam. Trzyma się blisko opiekunów, nie w głowie mu ucieczki i choć smycz czasem go stresuje, to nie ciągnie.

Psy kocha, niemal tak samo jak ludzi. Potrafi się dogadać z każdym psim bratem, nie wszczyna kłótni, nie odpowiada na zaczepki. W boksie mieszka z drugim psem i są najlepszymi kumplami!

Adoptując Skauta, zyskuje się prawdziwego psiego anioła stróża. Takiego, co zła nie pokona - zło nawet nie podejdzie! Siła spokoju, jaka płynie z tego psa odegna każą złą myśl, a żaden kłopot nie będzie już "tak" ważny, by zawracać głowę. Skaut za rodzinę, pełną miskę i własny koc odda całego siebie. Stanie się wspaniałym przyjacielem, kompanem całej rodziny, wystarczy tylko dać mu szansę!

Skaut jest zaszczepiony i odrobaczony.
Kreator stron www - przetestuj!