Spajk, troszkę kulawy, ale charakter ma wspaniały !

Imię: Spajk
Trafił do nas: 9.06.2015 r.
wielkość: średni
wiek: 6 lat
stosunek do psów:
stosunek do dzieci:
Spajk miał kiedyś wypadek...nie teraz, nie tydzień temu....Spajk miał wypadek, gdy nie był jeszcze Spajkiem. Był psem o innym imieniu, miał pewnie rodzinę, był kochany ? Podejrzewamy, że tak. Wtedy, w tym innym życiu, miał właśnie wypadek. Czy potrącił go samochód, czy spadł z wysokości tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że wtedy jego łapa mocno została pogruchotana, stracił tez dwa zęby oraz miał najprawdopodobniej uraz oka - na kórym teraz ma bielmo. Może się zgubił, wpadł pod samochód, a rodzina nie umiała go odnaleźć? A  może rodziny nie było stać na leczenie psa i liczyli, że jakoś to będzie? Może...tyle niewiadomych...

Cokolwiek nie działo się w życu  Spajka, zanim stał się Spajkim, jest dla nas ukrytę za mgłą psiej pamięci. On nam nie powie, co było, a co jest tylko naszym domysłem. Pewne natomiast jest to, że choć teraz psiak nie chodzi na dawno rannej łapie i nie widzi na jedno oko, to nadal jest psem pełnym pozytywnej energii i uczuć - które chciałby z kimś dzielić!

Tymczasem Spajk już nauczył się kuśtykać na trzech łapkach i ta podkulona, wykrzywiona mu nie przeszkadza zanadto. 

Spajk jest fajnym, bardzo pozytywnym psem, który pomimo przeciwnością losu, nie stracił radości życia. Jest ufny, bardzo lubi przebywać z ludźmi.

Jest zaszczepiony, odrobaczony, zaczipowany oraz wykastrowany.
Kreator stron www - przetestuj!