Strong w walce o zdrowie

Imię: Strong
trafił do nas: 11.03.2014 r.
wiek: ok pół roku
wielkość: średni
stosunek do dzieci: pozytywny
stosunek do psów: pozytywny
stosunek do kotów: nieznany
Strong trafił do nas po potrąceniu przez samochód. Jego stan nie był dobry. Psiak ledwo stał na łapach, jedną ciągnąc za sobą. Natychmiastowa pomoc weterynaryjna i leki, sprawiły, że kilka dni po wypadku potrafi już chodzić, a nawet ma siły na zabawę! Niestety nadal nie obciąża jednej łapki, trzyma ją jednak już w górze, nie ciągnie po ziemi, jak na początku. Potrzebuje jeszcze leków i czasu, ale wierzymy, że uda się uratować jego łapkę, kto wie może nawet nie będzie kuleć?

Jest psem bardzo kontaktowym, spragnionym kontaktu z człowiekiem. Ma około pół roku. Do pełni szczęścia potrzebuje również psiego towarzysza! Może trafić do domu gdzie jest inny pies/suczka. Jak na wiek przystało jest aktywny, mógłby godzinami bawić się w psie zapasy i by się mu nie znudziło. Powinien szybko załapać domowe zasady dobrego wychowania.

Strong zasługuje na dobry dom, z którego nikt go nie wyrzuci. Zasługuje na rodzinę, która go pokocha nie ważne ile będzie mieć łap, czy będzie utykał. Za miłość i opiekę odwdzięczy się psią miłością na długie lata! A czas spędzony z nim stanie się najlepszym w życiu.

Ma dopiero 6 miesięcy! Złe doświadczenia za sobą. Ty możesz sprawić, że jego przyszłość będzie dobrym snem, a przeszłość odejdzie w zapomnienie.
Kreator stron www - przetestuj!