Szagaj w typie BC, szuka dobrego domu.

imię: Szagaj
trafił do nas: 12.12.2014 r.
wiek: ok. roku
wielkość: średni
stosunek do dzieci:
stosunek do psów:
Gdy do nas trafił nie dał do siebie podejść. Był przerażony, nieufny i zagubiony. Młody, piękny pies, którego ktoś najpierw pokochał, a następnie wyrzucił jak zbędną rzecz....

Szagaj ma około roku. Z wyglądu i charakteru przypomina trochę border collie. Z charakteru, który pokazał nam już na trzeci dzień po tym, jak do nas trafił.
Z pełnego rezerwy psa, wyszedł wspaniały towarzysz dla tych, którzy lubią aktywne życie! Szagaj każdego zachęca co zabawy, nie ważne ile ma łap! Wesoło macha ogonem na widok opiekunów, sam domaga się uwagi, jest wielkim pieszczochem.

Szagajowi ciężko ustać w miejscu. Gdy minął mu pierwszy szok, boks okazał się dla niego za mały! Jest psem aktywnym, lubiący ruch. Na smyczy chodzi tak, jakby jej troszkę nie znał, ale nie rzuca się, nie szarpie, nie panikuje. Jest bystrym psem, szybko nauczy się zasad panujących w domu.
Z psami lubi się bawić, nie szuka zaczepek, nie wywołuje konfliktów. 

Szagaj to piękny pies, ze wspaniałym charakterem. Takiego przyjaciela można tylko pozazdrościć! Mimo to psiak trafił na ulicę. Dlaczego? Może komuś przeszkadzał jego uśmiech, czy aktywny tryb życia? Nie dla Szagaja życie kanapowego pieska, on potrzebuje spacerów, zajęcia, a dopiero potem odpoczynku u boku swego człowieka.

Adoptując go, zyskuje się przyjaciela na długie lata, wiernego druha, który na spacer wyciągnie nawet w niepogodę, a zrobi to tak, że nawet deszcz nie będzie przeszkodą, by miło spędzić z nim czas na świeżym powietrzu. 
Kreator stron www - przetestuj!