Szansa, młodziutka sunia, która poznała, co to bezdomność

Imię: Szansa
Trafiła do nas: 3.04.2015 r.
wiek: o 8-9 miesięcy
wielkość: średnia
stosunek do dzieci:
stosunek do psów:
Szansa trafiła do nas wprost z ulicy. To jeszcze psie dziecko, które nie powinno być bezdomne ! To kochana sunia, która ma to "coś" w sobie, co sprawia, że nie w sposób o niej zapomnieć!

W domu jest grzeczna, nie niszczy, nie hałasuje, z reguły nie brudzi, ładnie utrzymuje czystość, sygnalizuje chęć wyjścia na dwór. Jedynie ze strachu czasem zdarza się jej popuścić, ale takie sytuacje rzadko już mają miejsce. 
Za człowiekiem drepta krok w krok, chce być blisko niego, szuka kontaktu, jest łasa na pieszczoty. Choć do nowo poznanych osób podchodzi z dystansem, dość szybko można zyskać jej zaufanie, wystarczy tylko trochę czasu i cierpliwości. 

Szansa ma problemy z chodzeniem na smyczy. Obroża jej nie przeszkadza, jednak sznurek ją paraliżuje. Na spacerach biega luzem i raczej nie w głowie jej ucieczki, jednak w nowym miejscu spuszczanie jej ze smyczy to nie jest dobry pomysł, chyba że na zamkniętym terenie. Będziemy przyzwyczajać sunię do smyczy, trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość,

Sunia jest młoda, bystra więc szybko powinna nauczyć się zasad panujących w nowym domu, jeśli tylko da się jej szansę na aklimatyzację. Za okazaną miłość odwdzięczy się niezmierzonym psim uczuciem i będzie wiernym przyjacielem.

Sunia jest zaszczepiona, odrobaczona i  wysterylizowana.

Szansa, 12 kwietnia 2015 r.
Szansa, gdy do nas trafiła.
Kreator stron www - przetestuj!