Szila, piękna rudo - płowa sunia

Imię: Szila
Trafiła do nas: 12.08.2015 r.
wiek: ok. 2 lata
wielkość: średnia
stosunek do dzieci:
stosunek do psów: negatywny
Szila to młoda, pełna energii suczka, która zdaje się kochać cały ludzki świat ! Sprawia wrażenie jakby cieszyła ją każda przeżyta chwila - najbardziej wtedy, gdy była spędzona z człowiekiem.
Gdy do nas trafiła, była w kiepskim stanie fizycznym, ale z dnia na dzień wszystko wracało do normy.

Sunia jest otwarta, bardzo lubi być blisko człowieka, sama podtyka głowę do głaskania. Na spacerach się pilnuje, nie w głowie jej ucieczki, trzyma się blisko nawet bez smyczy. Na smyczy chodzi całkiem dobrze, ale jak chce to potrafi pociagnąć.

W domu jest grzeczna, nie niszczy, nie hałasuje. Może trafić do domu z ogrodem, dobrze jednak by miała swobodny dostęp do domu i swej rodziny - nie można jej zostawić samopas, bo Szila bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem.

Szila nie lubi innych zwierząt - musi być jedynakiem w domu. Na spacerach zdarza się jej awanturować na widok innego psa. Wymaga to oduczenia. Agresja w stosunku do zwierząt jest powodem ponownego szukania domu dla Szili. 

Sunia będzie świetną kompanką na długie lata! Wystarczy tylko dać jej szansę! Zrozumieć, że nie każdy musi lubić każdego - a Szila poprostu nie lubi psów...i kotów...ale za to niezaprzeczalnie kocha ludzi !

Szila jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana.
Kreator stron www - przetestuj!