Sunia w typie owczarka Telma szuka domu

Imię: Telma
Trafiła do nas: 09.2018 r.
wiek w dniu przyjęcia: ok. 8 lat
wielkość: średnia
Telma to dorosła sunia w typie owczarka niemieckiego. Sunia jest na ogół ufna, kochana, ale potrzebuje czasu na zapoznanie z nową osobą. Zanim do nas trafiła była najprawdopodobniej źle traktowana, albo ma inne złe wspomnienia.

Nie ma całego ogona - kawałek ogona albo ktoś obciął specjalnie, albo straciła go w jakimś wypadku.  Zdarza się jej w nocy budzić i w panice piszczeć/skowyczeć, jakby coś złego jej się śniło. Nie ma w niej agresji, na strach reaguje wycofaniem. 

Telma szuka raczej domu z ogrodem, ze względu na lęk separacyjny. Ta sunia, chociaż nie miała różowego życia, wciąż bardzo kocha człowieka i bez niego ciężko jej być. Bardzo chce być blisko opiekuna/ki, będzie trzeba poświęcić jej troszkę czasu na naukę zostawania samej w domu. Nie nadaje się do życia w kojcu, czy przy budzie!

Kocha spacery, dobrze radzi sobie na smyczy. Spuszczona luzem reaguje na każde zawołanie.

W domu nie odstępuje człowieka na krok, jest bardzo uczuciowa. Stara się zachowywać czystość i wpadki zdarzają jej się coraz rzadziej. 

Telma bardzo zasługuje na swoją rodzinę. Kiedy da się jej szansę, to suczka oddaje człowiekowi całą siebie.

Suczka miała guza na listwie mlecznej, który wymagał usunięcia. Jest już po zabiegu, została od razu wysterylizowana.
Jeśli jesteś osobą, która kocha zwierzęta, ale nie możesz od nas adoptować psiaka (albo już masz od nas psilaciela, ale chcesz jeszcze nas wspomóc), możesz pomóc nam w inny sposób!

Przyjmujemy karmy, koce, ręczniki, miski, zabawki, smycze i obroże - wszystko to, co w Przytulisku idzie jak woda! (Zapraszamy osobiście, można również wysłać do nas paczkę -na adres podany w zakładce "kontakt" )

Można nas również wesprzeć finansowo.

Nasz nr. konta: 
38 1020 2629 0000 9202 0242 3499 
(bank PKOBP)

Za każdą formę pomocy bardzo dziękujemy !
Kreator stron www - przetestuj!