Tofik szuka rodziny

Imię: Tofik
trafił do nas: 10.12.2014 r.
wiek: 1.5 roku
wielkość: średni
stosunek do dzieci
stosunek do psów:
Tofik jest średnim, bardzo młodym psem. Nie ma jeszcze roku, a już zaznał życia bezdomnego i bezpańskiego psa. Błąkając się po świętokrzyskich wsiach, poznał dobrze co znaczy kamień i wyzwiska ludzi. A przecież szukał tylko odrobiny ciepła i jedzenia...

Mimo złych doświadczeń pozostał psem ufnym, pełnym uczuć, choć nauczył się, że niektórych ludzi należy unikać. Dzięki dobroci jednego człowieka, ostatnie tygodnie nie cierpiał głodu. Teraz trafił do nas, gdzie szuka prawdziwego domu, takiego co już nigdy nie skaże go na życie porzuconego zwierzęcia. 

Życie na ulicy wiele nauczyło Tofika, przede wszystkim walki o przetrwanie. Dlatego też psiak nauczył się, że wśród psów trzeba być twardym i nieustępliwym. Nie reaguje agresją, ale chce rządzić w psim towarzystwie i nie da wejść sobie na głowę. Pilnuje również przed innymi psami swoich rzeczy, takich jak posłanie, czy jedzenie.
Tofik swoje już przeżył, teraz czeka aż jego życie odmieni się na lepsze. Czeka na nową rodzinę, wciąż ufnie spoglądając przed siebie. Adoptując go, zyskuje się przyjaciela na długie, długie lata, wystarczy tylko dać mu szansę.
Kreator stron www - przetestuj!