Toja, czarny promień słońca, szuka swego domu.

Imię: Toja
trafiła do nas: lipiec 2014 r
wiek: 6 lat
wielkość: mała
stosunek do dzieci:
stosunek do psów: pozytywny, ale lubi rządzić.
stosunek do kotów:
Toja to średniej wielkości, około 6 letnia sunia.
Jest bardzo kochana, sama szuka kontaktu z człowiekiem, lubi przytulać się do ludzkich kolan i tak trwać, a gdy jeszcze podrapię się ją za uszami to już jest najszczęśliwszą sunią pod słońcem. Żeby zwrócić na siebie uwagę paca łapką delikatnie, czy to po nodze, czy po plecach, gdy człowiek siedzi/kuca. tak by tylko ktoś na nią spojrzał, podrapał po plecach, powiedział dobre słowo.
Bardzo szybko się przywiązuje, choć jest z początku nieufna do obcych. Na smyczy chodzi ładnie, zwraca uwagę na opiekuna, spuszcona ze smyczy wraca na zawołanie, nie oddala się zbyt daleko. Nie w głowie jej samotne spacery w nieznane! 

W domu to psi ideał! Nie hałasuje zbytnio, mało szczeka. Sygnalizuje potrzebę wyjścia, zachowuje czystość, nie niszczy. Lubi siedzieć blisko człowieka i towarzyszyć mu w codziennych czynnościach.

Z psami potrafi się dogadać, ale lubi rządzić. Nie lubi dzielić się jedzeniem i nie da sobie wejść na głowę innemu psu. Gdy coś się jej nie podoba w psim towarzyszu to pokaże mu zęby. Dlatego lepiej by była jedyną sunią w domu.
Adoptując Toję zyskuje się przyjaciółkę na długie lata. Członka rodziny, który rozweseli każdego dnia i sprawi, że nawet szary, deszczowy dzień, wydawać będzie się piękny.

Toja jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana.
Kreator stron www - przetestuj!