Tonia - krótkie łapki, wielkie serce, sunia szuka swego miejsca.

Imię: Tonia
Trafiła do nas: 29.11.2014 r.
wiek: 2 lata
wielkość: mała
stosunek do dzieci:
stosunek do psów:
Tonia ma około dwóch lat. Ma piękne jasno rude, gęste futerko, do którego nic tylko się przytulić! Jest średniej wielkości sunią.
Tonia bez człowieka nie wie, co ma ze sobą zrobić. Siedzi smutno, patrzy zza krat wzrokiem, który mówi wiele. Życie w samotność nie jest dla niej. Ona bardzo lubi przebywać z ludźmi, nie obok...tylko właśnie z nimi, na równych zasadach.
Jest spragniona kontaktu, sama podchodzi i domaga się uwagi.
To bystra istota, szybko powinna załapać zasady panujące w nowej rodzinie. Jeśli tylko da się jej szansę, stanie się wspaniałą przyjaciółką na długie lata!
W stosunku do psów Tonia bywa dominująca. Nie jest typem agresora, jednak nie da sobie wejść na głowę i w psim towarzystwie lubi rządzić. Dlatego lepiej by trafiła do domu, gdzie byłaby psią jedynaczką.

Tonia ma przed sobą całe życie, szuka domu, który odwzajemni jej uczucia. Sunia bowiem kocha każdego bez wyjątku, a swego właściciela nie opuści na krok, jeśli tylko będzie mogła.
Wierność, oddanie, mądrość i chart ducha to cechy, które charakteryzują naszą Tonię i sprawiają, że sunia jest wyjątkowa i może zmienić komuś życie !
Podaruj dom Toni, podaruj kawałek serca, a zyskasz psią miłość, bezwarunkową i wieczną.
Sunia jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. 
Tonia to młodziutka sunia, która wygląda jak mix goldena z jakimś krótkołapym pieskiem. Jest bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem, ufnie podchodzi nawet do obcych. 

Sunia jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana.
Kreator stron www - przetestuj!