Westa, krótkie łapki i wielkie serce, kto pokocha, skończy poniewierkę?

Imię: Westa
trafiła do nas: wrzesień 2014 r
wiek: 2 lata
wielkość: średnia
stosunek do dzieci: pozytywny
stosunek do psów: pozytywny
stosunek do kotów:
Westa się zgubiła. Przecież, nikt by specjalnie nie wyrzucił tak fajnego psa, prawda?
Nie prawda...Westy nikt nie szuka...rodzina ją porzuciła.
Westa to młoda, średniej wielkości sunia, ma około 2 lat. Wygląda troszkę jak mieszaniec owczarka z ..jamnikiem! Sunia ma krótsze łapki niżby sugerowała reszta ciałka. Waży około 15 kg. Te łapki, sterczące uszka i uśmiech na pyszczku sprawiają, że obok suni nie w sposób przejść obojętnie.

Nie tylko wygląd sprawia, że Westa jest psem niemal idealnym. Z charakteru nic jej nie brakuje! Sunia jest bardzo kontaktowa, grzeczna, usłuchana. Na spacerze zwraca uwagę na opiekuna i bardzo ładnie przybiega na zawołanie. Nie w głowie jej samotne wędrówki. Człowiek jest dla niej bardzo ważny, ważniejszy nawet od psich braci!
Z psami i suniami ładnie się dogaduje, czasem gdy się jej coś nie spodoba to burknie na psiego współbrata, nie dochodzi jednak z jej strony do "rękoczynów". Na spacerach lubi biegać w psim towarzystwie.
Na smyczy chodzi dosyć dobrze. Nie ciągnie, nie szarpie się. Czasem sprawia wrażenie, że boi się sznurka, ale przy człowieku porzuca swój strach - w końcu ufa mu, bo to ufna istotka jest.

Westa zasługuje na dobry dom, który już jej nie porzuci! Ta radosna, pełna pozytywnej energii sunia w boksie gaśnie, ona potrzebuje człowieka niemal tak bardzo jak powietrza.

Jeśli szukasz przyjaciółki, pragniesz mieć kompana który nie opuści Cię na krok, gdy nie będzie musiał, zadzwoń, zapytaj o Westę. Sunia może odmienić Twoje życie - na lepsze!

Westa jest zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana.
Kreator stron www - przetestuj!